Deska DTDL 1260x18x440mm, bílá lesk DT126-3030
Deska DTDL 1260x18x440mm, bílá lesk DT126-3030
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT126-3030 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 126x1,8x44 cm |
| Šířka | 1260 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913894084 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
MARIANA keramické umyvadlo na desku, 58x41,5cm, bílá AR483
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
LUGANO keramické umyvadlo na desku, ? 40 cm, bílá AR491
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, bílá lesk DT100-3030
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
GARDA keramické umyvadlo na desku, 50x40 cm, bílá AR452
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
REA Odtokový žlab Neox Pro černý 90 REA-G7804
expedice do 12 dnů1 545 Kč
Při platbě předem pouze 1 483 Kč

