PREMIO deska kompozit 140,7x1,2x48,8cm, černá mat PRE006-3535 59792
PREMIO deska kompozit 140,7x1,2x48,8cm, černá mat PRE006-3535 59792
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PRE006-3535 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 1407 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 13.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113437 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Barva | černá |
Mohlo by Vás zajímat
Deska DTDL 1350x18x440mm, bílá lesk DT135-3030
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
CIRASA deska DTDL 131x1,8x46,5cm, dub Alabama CR131-2222
na objednávku1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč

