DEEP boční stěna 900x1500 cm, čiré sklo MD3315
DEEP boční stěna 900x1500 cm, čiré sklo MD3315
- Boční stěna pro instalaci s posuvnými dveřmi (získáte obdélníkovou zástěnu)
- Instalační rozměr: 890±10 mm
- Variabilní provedení: boční stěnu DEEP lze použít na pravou nebo levou stranu v kombinaci se sprchovými dveřmi DEEP
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913829420 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Podobné zboží
DEEP boční stěna 900x1650mm, čiré sklo MD3316
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 475 Kč
Mohlo by Vás zajímat
45 210 Kč
Při platbě předem pouze 43 633 Kč
38 554 Kč
Při platbě předem pouze 37 209 Kč
66 031 Kč
Při platbě předem pouze 63 727 Kč
43 507 Kč
Při platbě předem pouze 41 990 Kč


