ROTA vanová zástěna otočná 650mm, čiré sklo FA650
ROTA vanová zástěna otočná 650mm, čiré sklo FA650
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 11.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973178 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by Vás zajímat
ROTA BLACK vanová zástěna otočná 650mm, čiré sklo FB650
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 475 Kč

