DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato mat SZ139GB
DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato mat SZ139GB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 295 mm |
| Výška | 1173 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 5.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935220 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, zlato mat 1208-19
expedice do 7 dnů413 Kč
Při platbě předem pouze 384 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DIMY sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat DM322BL
expedice do 7 dnů35 681 Kč
Při platbě předem pouze 33 192 Kč
DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato SZ139
expedice do 7 dnů14 697 Kč
Při platbě předem pouze 13 672 Kč
ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, zlato mat UBC-AF139GB
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
23 727 Kč
Při platbě předem pouze 22 072 Kč


