CUBEMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UBC-CM042GB
CUBEMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UBC-CM042GB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961021 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, zlato mat SL119
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Držák sprchy hranatý, pevný, zlato mat 1205-14GB
expedice do 7 dnů396 Kč
Při platbě předem pouze 368 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat 1101-41B
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
9 733 Kč
Při platbě předem pouze 9 140 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč

