CUBEMIX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, zlato mat UBC-CM008GB
CUBEMIX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, zlato mat UBC-CM008GB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 199 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960895 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, zlato mat SI419
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CUBEMIX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat UBC-CM008B
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
ULTRATAP podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 16cm, černá mat/chrom UT118TBC
expedice do 7 dnů7 593 Kč
Při platbě předem pouze 7 130 Kč
DIMY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat DM018BL
expedice do 7 dnů15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
5 568 Kč
Při platbě předem pouze 5 228 Kč

