PAX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, bílá mat XA08/14
PAX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, bílá mat XA08/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA08/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890833 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Podobné zboží
SPY podomítková umyvadlová baterie, bílá mat PY08/14
na objednávku9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat XA08/15
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
4 830 Kč
Při platbě předem pouze 4 535 Kč
ULTRASAN podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 16cm, černá mat UT118VB
expedice do 7 dnů7 847 Kč
Při platbě předem pouze 7 369 Kč
5 814 Kč
Při platbě předem pouze 5 459 Kč

