CROSS zrcadlo v dřevěném rámu 60x80cm, buk
CROSS zrcadlo v dřevěném rámu 60x80cm, buk
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x80x3,5 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Hnědá |
| Dekor | Buk |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994890 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
17 320 Kč
Při platbě předem pouze 16 112 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat

