CROSS umyvadlová skříňka 85x81x47cm, 2x zásuvka, starobílá CR291
CROSS umyvadlová skříňka 85x81x47cm, 2x zásuvka, starobílá CR291
- 2x zásuvka s pomalým dovíráním, pojezdy HETTICH
- Standardně dodáváno s úchytkou 12937
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 85x81x47 cm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855788 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, bílá ExtraGlaze 8788111
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LOREA umyvadlová skříňka 80x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE080-2231 53695
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč
11 267 Kč
Při platbě předem pouze 10 580 Kč
13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč

