COMMUNITY keramické umyvadlo 60x55cm, bílá ExtraGlaze 7635111
COMMUNITY keramické umyvadlo 60x55cm, bílá ExtraGlaze 7635111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-7635111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x17x55 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 15.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937823447 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NERI Biselado PB Sierra Sand 10x20 (1,2m2) ADNE2051
na objednávku1 593 Kč
Při platbě předem pouze 1 509 Kč
108 Kč
Při platbě předem pouze 102 Kč

