CLOE galerka s LED osvětlením 80x50x18cm, dub alabama CE080-0022
CLOE galerka s LED osvětlením 80x50x18cm, dub alabama CE080-0022
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CE080-0022 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výklopná dvířka se zrcadlem
- Zapnutí/vypnutí osvětlení přes externí vypínač
- Výklop AVENTOS HK-XS BLUM
- Tenký hliníkový rám kolem zrcadla v bílé barvě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CLOE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x50x18 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 8.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 568 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 10.5335 kg |
| EAN | 8590913940101 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
85 Kč
Při platbě předem pouze 80 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 928 Kč
Při platbě předem pouze 4 584 Kč
ELENA zrcadlo s LED podsvícením 20W, 68x96cm, černá mat 30574CI
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
RETRO zrcadlo v dřevěném rámu 700x1150mm, buk 1680
na objednávku10 010 Kč
Při platbě předem pouze 9 312 Kč
RETRO zrcadlo v dřevěném rámu 650x910mm, starobílá 1685
expedice do 7 dnů7 774 Kč
Při platbě předem pouze 7 232 Kč

