TIGRA L hydromasážní vana, 150x75x46cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57241
TIGRA L hydromasážní vana, 150x75x46cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57241
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72928.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x75x46cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 180.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 47.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062189 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
33 308 Kč
Při platbě předem pouze 32 146 Kč
29 455 Kč
Při platbě předem pouze 28 428 Kč
30 091 Kč
Při platbě předem pouze 29 042 Kč
45 064 Kč
Při platbě předem pouze 43 492 Kč

