CLASSIC bidet závěsný, 37x55cm, bílá ExtraGlaze 8765111
CLASSIC bidet závěsný, 37x55cm, bílá ExtraGlaze 8765111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x28x55 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | ExtraGlaze, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 17.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937816821 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
Podobné zboží
WALDORF bidet závěsný 37x55cm, bílá 4125K1
expedice do 7 dnů9 193 Kč
Při platbě předem pouze 8 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto Sprchová zástěna 100 x 80 cm, průhledná, zlatá - 800-100-202-50-00-080
expedice do 10 dnů9 724 Kč
Mexen Kioto-X Sprchová zástěna 100 x 200 cm, grafit 10 mm, kartáčované zlato - 800-100-101-55-40-X
expedice do 10 dnů6 292 Kč
Mexen Kioto Sprchová zástěna 100 x 75 cm, průhledná, stříbrná - 800-100-212-95-00-075
expedice do 10 dnů8 652 Kč
Mexen Kioto-F Sprchová zástěna s rámem 100 x 90 cm, 8 mm průhledná, kartáčovaná měď - 800-100-202-04-65-090
expedice do 10 dnů12 584 Kč

