CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x54x46cm, bílá lesk
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x54x46cm, bílá lesk
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x54x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 39.3620 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987199 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
149 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WAVE dvojumyvadlová skříňka 179,7x50x47,8cm, bílá WA180-3030
expedice do 7 dnů24 931 Kč
Při platbě předem pouze 23 192 Kč
29 170 Kč

