CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x77x46cm, 3x zásuvka, borovice rustik
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x77x46cm, 3x zásuvka, borovice rustik
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR121-1616-31 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x77x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 770 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 45.4000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987168 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SIDRA dvojumyvadlo, litý mramor, 121x46cm, bílá
expedice do 7 dnů6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
149 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, bílá mat strip CR121-3131S-21
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč
PRIM umyvadlová skříňka 125x72x50cm, buk/bílá PM125
na objednávku25 705 Kč
Při platbě předem pouze 23 912 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 130x73x50cm, mořený smrk BA131S
expedice do 7 dnů22 781 Kč
Při platbě předem pouze 21 192 Kč
MITRA dvojumyvadlová skříňka 121,5x55x46 cm, bílá MT121
na objednávku12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč

