CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, carina strip
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, carina strip
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR121-4141S-21 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x66x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 33.0020 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987113 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
2 751 Kč
Při platbě předem pouze 2 601 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30387
expedice do 7 dnů331 Kč
Při platbě předem pouze 308 Kč
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bílá MA120
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
Mohlo by Vás zajímat
24 970 Kč
24 970 Kč
MITRA dvojumyvadlová skříňka 121,5x55x46 cm, bílá MT121
na objednávku12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč

