CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, bílá mat strip CR121-3131S-21
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, bílá mat strip CR121-3131S-21
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x66x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 33.0020 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995064 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30389
expedice do 7 dnů114 Kč
Při platbě předem pouze 106 Kč
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bez otvoru, bílá MA120-0
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
24 970 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 121x46x51,5cm, pravá, dub collingwood/černá mat LE090-1935-R-03
expedice do 7 dnů15 892 Kč
Při platbě předem pouze 14 923 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 121x46x51,5cm, pravá, dub alabama/bílá mat LE090-2231-R-02
expedice do 7 dnů15 892 Kč
Při platbě předem pouze 14 923 Kč

