CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, bílá mat strip
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, bílá mat strip
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8210 kg |
| EAN | 8590913992032 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 81x46cm, bílá
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Deska Rockstone 81x1,2x46,5cm, bílá mat CRR081-0101 56422
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
11 029 Kč
Při platbě předem pouze 10 356 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub cuneo EZ801-2525
expedice do 7 dnů9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč

