CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, borovice rustik CR731-1616
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, borovice rustik CR731-1616
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR731-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x75x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.6000 kg |
| EAN | 8590913986703 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 71x46cm, černá mat SD071B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
2 700 Kč
Při platbě předem pouze 2 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 762 Kč
Při platbě předem pouze 11 872 Kč
8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 69x50x41cm, dub benátský LA704
na objednávku10 520 Kč
Při platbě předem pouze 9 863 Kč
7 320 Kč
Při platbě předem pouze 6 863 Kč


