CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, borovice rustik CR601-1616
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, borovice rustik CR601-1616
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR601-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.5010 kg |
| EAN | 8590913927980 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
161 Kč
Při platbě předem pouze 152 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30389
expedice do 7 dnů114 Kč
Při platbě předem pouze 106 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Mohlo by Vás zajímat

