CIRASA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub stříbrný CR492-1111
CIRASA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub stříbrný CR492-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR492-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 48x54x39 cm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.5010 kg |
| EAN | 8590913940712 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PRACTICO keramické umyvadlo nábytkové 50x40cm, bílá 44050
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Koupelnový set LATUS IX 47,5, dub stříbrný KSET-027
na objednávku8 322 Kč
Při platbě předem pouze 7 815 Kč
4 876 Kč
Při platbě předem pouze 4 536 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
4 876 Kč
Při platbě předem pouze 4 536 Kč


