CHANEL dekorační lišta mezi zásuvky 634x70x20 mm, černá mat DT701
CHANEL dekorační lišta mezi zásuvky 634x70x20 mm, černá mat DT701
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT701 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 63,4x7x2 cm |
| Šířka | 634 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 20 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913894299 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
1 058 Kč
Při platbě předem pouze 984 Kč
BELLA držák ručníků 400x25 mm, bílá FA311W
expedice do 7 dnů1 144 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč

