CAME FALLS hydromasážní vana, 175x175x50cm, Active Hydro-Air, chrom 59606
CAME FALLS hydromasážní vana, 175x175x50cm, Active Hydro-Air, chrom 59606
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-23611F.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x175x50 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 1750 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 720.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Čtvercové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 88.6700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019916 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
85 759 Kč
Při platbě předem pouze 82 768 Kč
39 715 Kč
Při platbě předem pouze 38 329 Kč
157 776 Kč
Při platbě předem pouze 152 272 Kč
55 444 Kč
Při platbě předem pouze 53 510 Kč

