CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda černá, Highline Hydro, černá 60841
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda černá, Highline Hydro, černá 60841
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73836.102.5030 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x85x45 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061618 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
| Materiál | akrylát |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda bílá, Attraction Hydro-Air, bílá 60825
na objednávku71 113 Kč
Při platbě předem pouze 68 633 Kč
49 321 Kč
Při platbě předem pouze 47 600 Kč
54 601 Kč
Při platbě předem pouze 52 697 Kč
49 011 Kč
Při platbě předem pouze 47 302 Kč

