TANDEM R hydromasážní vana, 170x130x50cm, Attraction Hydro, chrom 57222
TANDEM R hydromasážní vana, 170x130x50cm, Attraction Hydro, chrom 57222
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-97611.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x130x50 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 395.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 66.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061991 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
30 263 Kč
Při platbě předem pouze 29 208 Kč
49 846 Kč
Při platbě předem pouze 48 107 Kč
66 745 Kč
Při platbě předem pouze 64 416 Kč
37 917 Kč
Při platbě předem pouze 36 595 Kč

