BOLD miska na postavení, verde
BOLD miska na postavení, verde
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-103T28567 |
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | BOLD |
| Rozměr | 192x26x105 mm |
| Šířka | 192 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Ostatní |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.8440 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062867231 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
15 781 Kč
Při platbě předem pouze 14 863 Kč
Mexen HUGO Sprchová vanička SMC, čtvercová 100x170x2,6 cm, šedá 42611017
expedice do 10 dnů6 646 Kč
Mexen Hugo obdélníková sprchová vanička SMC 170 x 100 cm, bílá, černý kryt - 42101017-B
expedice do 10 dnů7 090 Kč
Mexen Hugo obdélníková sprchová vanička SMC 170 x 100 cm, bílá, bílý kryt - 42101017-W
expedice do 10 dnů7 090 Kč

