BOLD miska na postavení, agila
BOLD miska na postavení, agila
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-103T28533 |
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | BOLD |
| Rozměr | 192x26x105 mm |
| Šířka | 192 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Ostatní |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.8440 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062867194 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |

