BLOK kamenné umývátko 40x23cm, antracit 2401-32
BLOK kamenné umývátko 40x23cm, antracit 2401-32
- Textura kamenných umyvadel je u každého kusu originální.
- Není určeno pro venkovní použití.
- Tip: Doporučujeme použít podložku mezi umyvadlo a desku, která umožňuje snazší upevnění a utěsnění umyvadel na desku, kde umyvadla ve spodní části nemají rovnou plochu. V horní i spodní části podložky je průhledné těsnění. Podložkou pak prochází výpust. Pro umyvadla bez přepadu doporučujeme uzavíratelnou nebo neuzavíratelnou výpust s delším šroubením, s možností zkrácení podle tloušťky desky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BLOK, SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x10x23 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kámen |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Asymetrické |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913940866 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
547 Kč
Při platbě předem pouze 518 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 130mm, chrom SM09
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ZORBA umývátko 40x22cm, litý mramor, baterie vpravo, bílá
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, šedá
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
2 795 Kč
Při platbě předem pouze 2 600 Kč
MINOS keramické umývátko 40x22cm, baterie vlevo, bílá 4759
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč


