BRILLA WC sedátko, SLIM, Soft Close, zelená mat
BRILLA WC sedátko, SLIM, Soft Close, zelená mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-100787-128 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x44,7 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 447 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 2.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982552 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
AVIS WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá PCS106
expedice do 7 dnů1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
WC sedátko, SLIM, Soft Close, černá mat 100787-110
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč

