AVICE deska 140x50cm, šedý kámen AV1410
AVICE deska 140x50cm, šedý kámen AV1410
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1410 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 140x50 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 495 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Šedý kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 21.2800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913888823 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 490x330x40mm, lakovaná ocel, zlato mat, 1 ks 30377
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Podpěrná konzole 490x330x40 mm, ocel, chrom, 1 ks 30374 30374 50719
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Deska DTDL 1350x18x440mm, antracit matný DT135-3434
na objednávku2 356 Kč
Při platbě předem pouze 2 192 Kč
6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
Deska DTDL 1350x18x440mm, borovice rustik DT135-1616
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

