AVICE deska 140x36cm, šedý kámen AV14610
AVICE deska 140x36cm, šedý kámen AV14610
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV14610 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 140x5x36 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Šedý kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 16.2010 kg |
| EAN | 8590913937903 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
Doporučujeme přikoupit
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Podpěrná konzole 350x150x40mm, lakovaná ocel, bílá mat, 1 ks 30378
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
AVICE sušák osušky, 600x95mm, černá mat VC475
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Deska DTDL 1350x18x440mm, antracit matný DT135-3434
na objednávku2 356 Kč
Při platbě předem pouze 2 192 Kč
Deska DTDL 1350x18x440mm, dub stříbrný DT135-1111
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč

