SKA deska Rockstone 121x1,2x51,5cm, bílá mat
SKA deska Rockstone 121x1,2x51,5cm, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR620-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x1,2x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 16.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132056 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
PLATO deska Rockstone 1300x24x500mm, bílá mat PL130-0101
na objednávku12 006 Kč
Při platbě předem pouze 11 168 Kč
1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč

