AVICE deska 140x50cm, štípaný kámen AV1409
AVICE deska 140x50cm, štípaný kámen AV1409
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1409 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 140x50 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 495 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Štípaný kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 21.2800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913888816 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá, černá |
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 490x330x40mm, lakovaná ocel, zlato mat, 1 ks 30377
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Podpěrná konzole 490x330x40 mm, ocel, chrom, 1 ks 30374 30374 50719
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Mohlo by Vás zajímat
28 776 Kč
Při platbě předem pouze 27 772 Kč
60 355 Kč
Při platbě předem pouze 58 249 Kč
70 279 Kč
Při platbě předem pouze 67 828 Kč
58 196 Kč
Při platbě předem pouze 56 166 Kč

