AVENUE stojánková dřezová baterie, měď EV014PG
AVENUE stojánková dřezová baterie, měď EV014PG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EV014PG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 187 mm |
| Výška | 331 mm |
| Hloubka | 291 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913112584 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | měď |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 275mm, bronz 3096
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 265mm, nikl 3118
na objednávku3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč

