LISA hydromasážní vana, 170x70x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57051
LISA hydromasážní vana, 170x70x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57051
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-87111.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x70x47 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 250.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 49.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060048 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
49 846 Kč
Při platbě předem pouze 48 107 Kč
44 514 Kč
Při platbě předem pouze 42 961 Kč
38 691 Kč
Při platbě předem pouze 37 342 Kč
48 065 Kč
Při platbě předem pouze 46 389 Kč

