ASTRA B hydromasážní vana, 165x75x48cm, Highline Hydro-Air, chrom 56865
ASTRA B hydromasážní vana, 165x75x48cm, Highline Hydro-Air, chrom 56865
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-32611.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x75x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 49.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729048787 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
47 438 Kč
Při platbě předem pouze 45 783 Kč
48 117 Kč
Při platbě předem pouze 46 439 Kč
58 041 Kč
Při platbě předem pouze 56 017 Kč
60 303 Kč
Při platbě předem pouze 58 200 Kč

