LISA hydromasážní vana, 170x70x47cm, Highline Hydro, chrom 57050
LISA hydromasážní vana, 170x70x47cm, Highline Hydro, chrom 57050
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-87111.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x70x47 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 250.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 43.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060031 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
59 065 Kč
Při platbě předem pouze 57 004 Kč
34 598 Kč
Při platbě předem pouze 33 391 Kč
54 679 Kč
Při platbě předem pouze 52 771 Kč
33 703 Kč
Při platbě předem pouze 32 528 Kč

