NOEMI hydromasážní vana, 170x70x39cm, Attraction Hydro, chrom 57132
NOEMI hydromasážní vana, 170x70x39cm, Attraction Hydro, chrom 57132
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71708.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x70x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 197.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061038 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
COUVERT panel čelní 170x52cm, pravý 72860
expedice do 7 dnů3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
56 863 Kč
Při platbě předem pouze 54 880 Kč
61 696 Kč
Při platbě předem pouze 59 544 Kč
31 811 Kč
Při platbě předem pouze 30 702 Kč
61 619 Kč
Při platbě předem pouze 59 470 Kč

