ARYA keramický dřez s otvorem pro baterii 86x62 cm, bílá 50186
ARYA keramický dřez s otvorem pro baterii 86x62 cm, bílá 50186
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-50186 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 86x23x62 cm |
| Šířka | 860 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 620 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913933769 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
219 Kč
Při platbě předem pouze 207 Kč
expedice do 7 dnů
316 Kč
Při platbě předem pouze 298 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Dřezový drtič kuchyňského odpadu, 230V, 380W, pneu. spínač DW576
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
316 Kč
Při platbě předem pouze 298 Kč
Mohlo by Vás zajímat
51 282 Kč
Při platbě předem pouze 49 493 Kč
30 272 Kč
Při platbě předem pouze 29 216 Kč
41 211 Kč
Při platbě předem pouze 39 774 Kč
43 138 Kč
Při platbě předem pouze 41 633 Kč


