ALLEGRO keramické umyvadlo vysoké 60x40cm, bílá 10AL66060
ALLEGRO keramické umyvadlo vysoké 60x40cm, bílá 10AL66060
| Výrobce: | Výrobce: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10AL66060 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x28x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.2000 kg |
| EAN | 8697687040546 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SOTT AQUA keramické umyvadlo 60x38cm, bílá 10SQ50060
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
6 656 Kč
Při platbě předem pouze 6 192 Kč
6 656 Kč
Při platbě předem pouze 6 192 Kč
SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 61x50cm, bílá 10SQ51061
expedice do 7 dnů4 704 Kč
Při platbě předem pouze 4 376 Kč

