AROWANA zrcadlo v rámu 55x95cm, černá mat AWB5595
AROWANA zrcadlo v rámu 55x95cm, černá mat AWB5595
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AWB5595 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AROWANA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x95 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 950 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Jiný |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946776 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
Mohlo by Vás zajímat
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, jilm bardini NX608-1313
na objednávku3 922 Kč
Při platbě předem pouze 3 648 Kč
ASTRO zrcadlo s LED osvětlením 600x800mm, kosmetické zrcátko MIRL2
expedice do 7 dnů4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
15 188 Kč
Při platbě předem pouze 14 128 Kč
FLUT zrcadlo s LED podsvícením 600x800mm, bílá FT060
expedice do 7 dnů7 104 Kč
Při platbě předem pouze 6 608 Kč


