ARGILE dlažba Cotto 10x10 (0,5m2) (EQ-4) 27573
ARGILE dlažba Cotto 10x10 (0,5m2) (EQ-4) 27573
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-27573 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | ARGILE |
| Rozměr | 10x10 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 50 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 20.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404950545 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 10 x 10 cm |
| Typ produktu | obklad a dlažba na stěnu |
Mohlo by Vás zajímat
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda nerez, Highline Hydro-Air, chrom 60820
na objednávku94 574 Kč
Při platbě předem pouze 91 275 Kč
47 068 Kč
Při platbě předem pouze 45 426 Kč
48 753 Kč
Při platbě předem pouze 47 053 Kč
76 334 Kč
Při platbě předem pouze 73 671 Kč

