ARGILE dlažba Dark 10x10 (0,5m2) (EQ-4) 27574
ARGILE dlažba Dark 10x10 (0,5m2) (EQ-4) 27574
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-27574 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | ARGILE |
| Rozměr | 10x10 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 50 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 20.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404950552 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 10 x 10 cm |
| Typ produktu | obklad a dlažba na stěnu |
Mohlo by Vás zajímat
30 272 Kč
Při platbě předem pouze 29 216 Kč
53 750 Kč
Při platbě předem pouze 51 875 Kč
44 875 Kč
Při platbě předem pouze 43 309 Kč
63 055 Kč
Při platbě předem pouze 60 856 Kč

