ARECA umyvadlo, litý mramor, 91x51,5cm, bílá
ARECA umyvadlo, litý mramor, 91x51,5cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 91x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 910 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 16.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129063 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 100x46cm, 2 otvory pro baterii, bílá
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 100x46cm, bílá
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
18 284 Kč
Při platbě předem pouze 17 008 Kč

