ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, kouřové sklo AXC100SC
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, kouřové sklo AXC100SC
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 44.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995606 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, chrom EG1410 59096
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-05
expedice do 7 dnů8 421 Kč
Při platbě předem pouze 7 908 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-03
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, kouřové matné sklo AXC100SM
expedice do 7 dnů8 889 Kč
Při platbě předem pouze 8 347 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1000 mm ES1510-03
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč

