ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, kouřové sklo AXC90SC
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, kouřové sklo AXC90SC
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 862 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995590 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, chrom EG1410 59096
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX kalené čiré sklo, 905x1997x8mm, otvory pro poličku AL2225-D
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 528 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 900 mm ES1390-03
expedice do 7 dnů6 914 Kč
Při platbě předem pouze 6 512 Kč
5 968 Kč
Při platbě předem pouze 5 621 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 900 mm ES1490-03
expedice do 7 dnů6 757 Kč
Při platbě předem pouze 6 345 Kč

