ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 862mm, sklo Marron AXB90MR
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 862mm, sklo Marron AXB90MR
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB90MR |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 862 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996658 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, kouřové matné sklo AXC90SM
expedice do 7 dnů8 397 Kč
Při platbě předem pouze 7 885 Kč
7 207 Kč
Při platbě předem pouze 6 788 Kč
6 605 Kč
Při platbě předem pouze 6 221 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, čiré sklo AXC90CL
expedice do 7 dnů7 331 Kč
Při platbě předem pouze 6 884 Kč

