ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1362mm, kouřové matné sklo AXB140SM
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1362mm, kouřové matné sklo AXB140SM
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB140SM |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1362 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 70.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996795 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1400 mm ES1014-08
expedice do 7 dnů9 864 Kč
Při platbě předem pouze 9 291 Kč
9 185 Kč
Při platbě předem pouze 8 651 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1400 mm ES1414-05
expedice do 7 dnů10 389 Kč
Při platbě předem pouze 9 756 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-08
expedice do 7 dnů11 154 Kč
Při platbě předem pouze 10 506 Kč

