ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1062mm, kouřové matné sklo AXB110SM
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1062mm, kouřové matné sklo AXB110SM
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB110SM |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1062 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 57.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996764 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, čiré sklo AXC110CL
expedice do 7 dnů8 069 Kč
Při platbě předem pouze 7 577 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1100 mm ES1311-06
expedice do 7 dnů9 262 Kč
Při platbě předem pouze 8 724 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, matné sklo AXC110MT
expedice do 7 dnů8 971 Kč
Při platbě předem pouze 8 424 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-02
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč

